انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار

یادنگار

روز اول نمایشگاه نوشت افزار ایرانپنکس 1403 | گزارش تصویری

5/5 - (5 امتیاز)

نهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی نوشت‌افزار و تجهیزات اداری و مهندسی کشور ایرانپنکس۱۴۰۳ و سومین نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی و صنایع وابسته‌ی ایرانتویکس ۱۴۰۳، توسط شرکت آواپیک تحریر ایرانیان، در محل دائمی مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران در تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر برگزار خواهد شد.

شعار این دوره از نمایشگاه  با هم بزرگتر فکر کنیم محور اصلی این رویداد  قرار گرفته  تا با مشارکت و هم فکری همه اعضای این صنعت و صنف بتوان گامی بلندتر در جهت رشد  و اعتلای آن برداشته شود.

در این دوره از نمایشگاه همچون سال های پیش حمایت انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور ، اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی، مجمع عالی واردکنندگان نوشت افزار و سایر ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی این رویداد را همراهی می نمایند.

این نمایشگاه در فضایی سرپوشیده به وسعت ۲۴هزار مترمربع و در ۵ سالن برای بیش از ۲۷۰ شرکت و ۵۰۰ برند در نظر گرفته شده است.

شرکت‌های نوشت‌افزار و تجهیزات اداری و مهندسی در سالن‌هایU, A6, A5, A4  و شرکت‌کنندگان محصولات آموزشی، اسباب‌بازی و صنایع وابسته در سالن ملل حضور خواهند داشت.

به این مطلب امتیاز دهید:
5/5 - (5 امتیاز)

آخرین اخبار

افتتاحیه نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانپنکس 1403 | گزارش تصویری

نهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی نوشت‌افزار و تجهیزات اداری و مهندسی کشور ایرانپنکس۱۴۰۳ و سومین نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی و صنایع وابسته‌ی ایرانتویکس ۱۴۰۳، با حمایت انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور، در محل دائمی مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران در تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه:
اشتراک گذاری در:
برچسب ها: